Marty Stonek

Génius, vizionář, zakladatel Populistu… Všechny ženy chtějí být s ním a všichni muži chtějí být jako on. Marty je prototypem nejdokonalejšího člověka planety a značku Populist stvořil proto, aby se ze všech normálních lidí mohli stát stejně skvělí lidé, jako je on. O tom, že má srdce na dlani svědčí hlavně naše populistické ceny, které si může dovolit každý smrtelník. Marty má oficiální potvrzení na to, že je nejlepším člověkem na světě.

Mariana Lístková

Influencerka, markeťačka, blogerka, roztleskávačka… Tahle holka to z Hovězí dotáhla až do nejlepšího pracovního týmu světa a každý den se pečlivě stará o to, abyste Populist milovali, aby o něm každý věděl, naše zázračné produkty každý zkusil a ještě u toho zažil nějakou tu srandu. Nepotkáte ji jinak než bez klobouku a určitě vám život okoření nějakou peprnou hláškou na našich sítích!

Doktor Konopásek

Proč jsou naše populistický výrobky tak skvělý a kvalitní? Doktor Konopásek má ve svý laborce věci, které teď pro začátek raději nebudeme rozebírat dopodrobna. Jeho nadpřirozené znalosti a alchymie však daly za vznik zcela výjimečným výrobkům a pak také dalším “side” projektům, které jsou v zájmu vlád, tajných služeb a dalších organizací. Ale to je zase jiný příběh.

Popina

Tento testovací králík doktora Konopáska je na tomto světě již 37 let a všechny naše experimenty potvrdily, že je zcela nezničitelná. Můžete si tak být jisti, že my všechny produkty na zvířatech testujeme opravdu pečlivě. Ve volném čase rozdává Popina radost zbytku našeho týmu a bude zcela jistě i vám.  

Čestný populistický na to, že tyhle lidi a další bytosti vážně neexistujou.

Add to cart